Skip to main content

Історія

Комунальне некомерційне підприємство «Міська клінічна багатопрофільна лікарня №25» Харківської міської ради розташоване в Індустріальному районі м. Харкова.

Діяльність закладу була започаткована з 1957 року як «32-га лікарня медико-санітарної частини Харківського тракторного заводу».

На теперішній час потужність закладу складає 455 ліжок, розташованих в трьох корпусах 1957-1958 років побудови.

Всі корпуси забезпечені централізованим водопостачанням, каналізацією, опаленням, із задовільними ремонтами, що відповідають вимогам ДОСТу щодо лікувально-профілактичних закладів. В усіх лікувальних відділеннях створені палати підвищеної комфортності.

В терапевтичному корпусі розташовані терапевтичне, кардіологічне, неврологічне, гематологічне,фізіотерапевтичне рентгенологічне відділення, відділення трансфузіології Відділення трансфузіології здійснює заготовку та тестування крові.

В хірургічному корпусі розташовані хірургічне, урологічне, отоларингологічне відділення, травматологічне відділення і травматологічний пункт. Травматологічний пункт надає допомогу пацієнтам в цілодобовому режимі.

В адміністративному корпусі розташовані адміністрація лікарні, кардіологічне відділення для хворих на інфаркт міокарду, клініко-діагностична лабораторія, аптека.

Територія лікарні обнесена огорожею і густо засаджена зеленими насадженнями. Має два роздільні в’їзди і виїзди.

Лікарня обслуговує жителів Індустріального району по терапії, хірургії, неврології; по кардіології –мешканців Індустріального, частини Немишлянського і Слобідського районів; по ЛОР патології – мешканців Індустріального і Немишлянського районів, по травматологічній допомозі -мешканців Індустріального, Немишлянського і Слобідського районів, ліжка урології і гематології обслуговують усіх мешканців м. Харкова.

На базі комунального некомерційного підприємства «Міська клінічна багатопрофільна лікарня №25» Харківської міської ради розміщені декілька кафедр Харківської медичної академії післядипломної освіти: ендоскопії та хірургії, терапії, анестезіології, інтенсивної терапії, трансфузіології та гематології, які працюють за договором про надання лікувально-діагностичної допомоги.